0

FOTOD: Teenekas narkokoer Urri saadeti pidulikult pensionile

Foto: PPA

Foto: PPA

Täna saatis Lõuna prefektuur Võru politseimajas pidulikult pensionile Urri, kes on ligi kümneaastase teenistuse vältel avastanud märkimisväärse koguse narkootikume ning noppinud hulga karikaid ja medaleid nii narko- kui kuulekusvõistlustelt.

„Urri õpetamine on olnud ülilihtne, sest tema teotahe on meeletu. Pole olnud juhtumit, kus teda tuleks meelitada tööd tegema ning võin öelda, et palli ja minu nimel on Urri väga paljuks valmis,” kirjeldas Urrit tema perenaine, Luhamaa piiripunkti piirivalvur Esta. „Ma olen Urrist rääkides väga emotsionaalne. Urri on tõesti väga hea iseloomuga tark töökas ja tõeliselt truu loomakene,” on Esta tundeküllane. „Ta lihtsalt on nii nunnu. Ja heas mõttes memmekas on ta ka,“ tunnistab Esta.

Pidulikul pensionile saatmise üritusel ei lasknud Urri end kokkutulnutest segada, vaid tõestas püüdlikult, et tema nina on hašiši leidmiseks endiselt terav. Esta sai tänuks suure töö eest meened, Urrile kingiti aga suur kotitäis krõbinaid ja pehme magamisase, kus lebotada ja leiba luusse lasta.

 
 
Toimetas Krimi24
 
 

Jaga:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

0 Kommentaari

Jäta kommentaar

Tahad oma arvamust avaldada?
Kirjuta kommentaar!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


*