0

Krimi24 FOTOD: Laitse külas hukkus liiklusõnnetuses 21-aastane noormees

Foto: Martin Ilustrumm

Foto: Martin Ilustrumm

Kolmapäeva hommikul juhtus Ääsmäe-Haapsalu-Rohuküla tee 9. kilomeetril raske liiklusõnnetus, kus põrkasid kokku kaks sõiduautot. Sündmuskohal hukkus Volvot juhtinud 21-aastane mees.

7. juuni hommikul kell 7.37 tuli teade liiklusõnnetusest Kernu vallas Laitse külas Ääsmäe-Haapsalu-Rohuküla tee 9. kilomeetril, kus põrkasid kokku sõiduautod Audi ja Volvo. Esialgsetel andmetel liikus sõiduauto Audi Tallinnast Haapsalu suunas kui põrkas kokku Haapsalust Tallinna suunas liikunud sõiduautoga Volvo. Laupkokkupõrge oli nii raske, et sündmuskohal hukkus Volvot juhtinud 21-aastane mees. Volvos juhi kõrval istunud 41-aastase naise ning Audit juhtinud 30-aastase mehe viis kiirabi haiglasse. Audit juhtinud mees viibis sõidukis üksi.

„Õnnetuse hetkel olid teeolud ning ilmastikutingimused head. Paraku näitab meie tööpraktika, et kõige rohkem raskeid liiklusõnnetusi juhtub sirgetel teelõikudel ning soosivates tee- ja ilmaoludes. Ilus ilm vähendab juhi ohutunnet, kaob valvsus ja tõusevad kiirused. Ent konkreetse õnnetuseni viinud asjaolud on selgitamisel,“ ütles sündmuskohal viibiv patrullpolitseinik Greg Kööp.

Juhtunu osas on alustatud kriminaalmenetlust, mida viib läbi Põhja prefektuuri liiklusjärelevalvekeskus ning juhib Põhja ringkonnaprokuratuur.

 
 
Toimetas Krimi24
 
 

Jaga:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

0 Kommentaari

Jäta kommentaar

Tahad oma arvamust avaldada?
Kirjuta kommentaar!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


*