0

Liikluspiirangud 24.09.2015

Teekatendi remondiks suletakse liiklusele kell 10 kuni 30. septembrini kell 20 Rapla maakonnas Tallinn-Rapla-Türi maantee (km 47,6-47,8). Ümbersõit on tähistatud kohalike teede kaudu.

Viadukti remondi tõttu piiratakse töötsoonis kiirust Lääne-Viru maakonnas Pärnu-Rakvere-Sõmeru maanteel Kadrinas (km 157,5). Üks sõidurada on suletud ja kohati esineb lühiajalisi liiklusseisakuid.

Liikluskorraldust muudetakse Harju maakonnas Tallinn-Paldiski maanteel Keila-Valkse lõigul (km 24,9-29,4), kus liiklus suunatakse hiljemalt kell 6.30 uuele sillale (suunaga Tallinn-Paldiski vasakul).
Samal lõigul jätkuvad asfalteerimistööd, kus töötsoonis piiratakse kiirust.
Raskendatud olukord on Tutermaa ja Saue poolt tulijatele, kuna pööre uuele sillale võtab suurematel autodel rohkem aega. Juhime siiski tähelepanu, et liikluse mõlemad suunad on ühel sillal ning tegemist on ehitusobjektiga, kus liikluskiirus on piiratud ning liiklusvoog väga suur ja sellest tingituna on autode liikumine väga aeglane. Õhtusel tipptunnil on lõigu läbimine aeganõudev, palume võimalusel vältida antud lõiku õhtusel ajal ning kasutada alternatiivseid teid. Sõiduautojuhtidele on soovituslik võimalusel kasutada alternatiivseid marsruute (Keila-Ääsmäe tee ja Pärnu mnt). Palume varuda aega lõigu läbimiseks.

Kaablipaigaldustöödega alustatakse Pärnu maakonnas Mudiste – Suure-Jaani – Vändra maanteel Tällavere – Suure-Jaani lõigul (km 2,9-6,7) ning Tartu – Viljandi – Kilingi-Nõmme maanteel Kõpu – Kilingi-Nõmme lõigul (km 95-123).

Tartu maakonnas Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maanteel Ilmatsalu ringil (km 182-182,2) teostatakse äärekivi ning sillutiskivi paigaldustöid, töötsoonis piiratakse kiirust.

Eelteade:

Reedel, 25. septembril, on Tartu Rally tõttu suletud kell 16.20-20.00 liiklusele Tartu maakonnas Kõrveküla-Lähte maantee Sootagas (km 9,1-9,5

Jaga:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

0 Kommentaari

Jäta kommentaar

Tahad oma arvamust avaldada?
Kirjuta kommentaar!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

CAPTCHA Image
Refresh Image

*