0

Politsei otsib Tartus kadunud 14-aastast Silverit

Foto: PPA

Foto: PPA

Politsei palub kaasabi selgitamaks Tartus elava 14-aastase Silveri asukohta, kellega lähedastel pole õnnestunud kahe nädala vältel kontakti saada.

Noormees ei ole pikemat aega täitnud koolikohustust, kuid sellegi poolest oli ta perega sel ajal kontaktis. Praeguseks on lähedased püüdnud temaga viimase kahe nädala vältel nii sotsiaalmeedia vahendusel kui telefonitsi ühendust saada, kuid poiss kirjadele ja kõnedele ei vasta. Lapse leidmiseks palusid lähedased appi politsei.

„Perega koos selgitasime aadressid ja muud avalikud kohad, kus noormees viibida ja aega veeta võiks. Nende kontrollimine aga seni tulemust ei ole andnud,“ ütles Tartu politseijaoskonna noorsoopolitseinik Greten Sööl. Kogutud andmetele tuginedes on põhjust arvata, et poiss liigub ringi Tartu kandis ning väldib suhtlust perega, kuna ei taha õppetöös osaleda. Poisi otsingutele on kaasatud politseipatrullid, kes oma tavapärastel marsruutidel liikudes noorukit leida püüavad.

Kõigil, kel on abistavat infot, mis aitaks alaealise lapse asukohta selgitada, palutakse sellest teada anda hädaabinumbril 112.

 
 
Toimetas Krimi24
 
 

Jaga:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

0 Kommentaari

Jäta kommentaar

Tahad oma arvamust avaldada?
Kirjuta kommentaar!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

CAPTCHA Image
Refresh Image

*