0

VIDEO: Kärsitu Itella Smartposti kuller sõitis üle haljasala


14. juunil kella 17 paiku märkas kaasliikleja Itella Smartposti kullerit liiklusreegleid rikkumas. Nimelt ei viitsinud kärsitu juht ummikus seista ja sõitis üle kõnnitee ning haljasala, et kiiremini parempööret sooritada.

Itella Estonia OÜ Pakiveo teenuste direktori Erich Keleri sõnul on juhtum igati kahetsusväärne. “Vabandame siiralt antud intsidendi pärast. Oleme tänulikud julgetele kodanikele, kes on viidanud videoklipile. Ainult nii saame reageerida, intsidendist õppida ja edaspidi taolisi juhtumeid vältida,” sõnas Keler.

“Itella pakkide kohaleveo lubadused on selgelt kooskõlastatud liiklusseaduse nõudeid silmas pidades ja igasugune reeglitest kõrvalekaldumine on meie jaoks lubamatu. Ühtlasi ei ole see kooskõlas Itella Estonia OÜ ega Posti kontserni tegevuskoodeksiga,” selgitas Keler.

“Kullerteenust osutavad meile vedajad, kellelt oleme teenust juba pikaajaliselt sisse ostnud ning me jälgime süsteemselt kokkulepitud reeglite täitmist. Oleme antud olukorraga seotud kulleri tuvastanud ja kulleri antud seletuskirja kaudu kinnitame, et juht langetas sõiduotsuse iseseisvalt. Me ei aktsepteeri taolist liikluskäitumist ning teeme kõik endast oleneva, et edaspidi sellised intsidendid on välistatud. Antud juhtumi valguses oleme lähiajal teostamas uut väljaõpet kulleritele, mis räägib turvalisest liikluskäitumisest ja selle nõuetest,” lisas Keler.

 
 
Toimetas Krimi24
 
 

Jaga:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest

0 Kommentaari

Jäta kommentaar

Tahad oma arvamust avaldada?
Kirjuta kommentaar!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

CAPTCHA Image
Refresh Image

*