1

VIDEO: Politsei eest põgenemisega kuulsust kogunud lubadeta mootorrattur väntab elustiilifilmi


Politsei eest põgenemisega kuulsust kogunud lubadeta mootorrattur väntab elustiili filmi. “Rider – The Movie” on ekstreemspordiala stuntridinguga tegeleva Andre Variku projekt, millega soovib noormees näidata milline näeb välja tema elu stuntriderina.

Andre pöördus mullu Hooandjate poole, et oma projektile rahastust saada, kuid 4. juuniks ei olnud vajalik summa koos ja toetuste kogumine lõppes. Tänase seisuga ei ole aga noormees alla andnud ja kutsus Krimi24.ee portaali kommentaariumi vahendusel inimesi üles tuult tiibadesse andma: “Andke mulle hoogu ja lendame kõrgelt,” kirjutas Andre.

“Tegemist on elustiilifilmiga, mis näitab kõike mida üks Eesti Stuntrider näeb hooaja jooksul või siis mida ta läbi peab elama, et kogu hooaeg õnnestuks, pluss filmi tuleb veel hulgaliselt mototemaatilisi kaskadööritrikke,” kirjutab Andre.

“Kõik plaanid on suured ja paigas aga kohe kindlasti on see kõik hetkel minujaoks rahaliselt üle käte ja olen täiesti lootust kaotamas ainult raha pärast,” tõdeb Andre.

“Luban et kui projekt saab rahastatud tuleb sellest üks väga kõva film,” on Andre lootusrikas.

Loe Andre plaanidest täpsemalt Hooandja lehelt SIIT.


 
 
Toimetas Krimi24
 
 

Jaga:
 • googleplus
 • linkedin
 • tumblr
 • rss
 • pinterest

Kommentaar

 • mina ütleb:

  miks politsei ei taha tunnistada, et nad on ise ka ühed parajad kurjategijad (antud juhul sooritas reaalse kuriteo politseinik, teie peades olevad kujuteldavad ja potentsiaalsed kuriteod hetkel ei loe)…selle asemel üritavad tüübi võimalikult külma veega üle kallata…see hooandja värk on jumala vana asi juba ju, tüübi praeguseid plaane see küll kuidagi ei kajasta….mitu artiklit veel plaanis treida on? selline käitumine ja suhtumine tekitavad ainult põlastust selle politsei vastu, keda määgijad takka kiidavad (tänu sellistele määgijatele ongi sellise politsei (loe: NKVD mantlipärija) olemasolu võimalik üldse). kui mul oleks auto või motikas, siis sõidaksingi politsei eest ära ja eiraksin igat käsku, sest sellisel politseil pole õigust üldse mingeid käsklusi kellelegi anda, kui nad ise on kurjategijad

 • Jäta kommentaar

  Tahad oma arvamust avaldada?
  Kirjuta kommentaar!

  Lisa kommentaar

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

  CAPTCHA Image
  Refresh Image

  *